1. Mezinárodní on-line konference o herních aktivitách za asistence zvířat

03.04.2023

Dobrý den,
ráda bych vás pozvala na 1. Mezinárodní on-line konferenci o herních aktivitách za asistence zvířat (AAPA), kterou pořádá Mezinárodní felinoterapeutická asociace (IFA) a Nezávislý chovatelský klub (NCHK), Česká republika, Evropa.
Konference je zaměřena na možnosti využití různých aktivizačních metod a technik v AAA a AAE při práci s dětmi včetně výuky jazyků a při práci s dospělými trpícími různými typy demence.
Konference proběhne formou samostudia nahraných přednášek (1 - 2 přednášky po 30 minutách) a závěrečného online setkání na Zoomu v sobotu 8. dubna od 20.00 do 21.30 hodin středoevropského času.
Program konference je věnován především felinoterapii, ale zazní i příspěvky o canisterapii. Konference bude probíhat v češtině, ale bude zajištěn překlad do angličtiny a ukrajinštiny.
Program konference bude k dispozici 1. dubna. Přihlášky na konferenci a program naleznete v sekci Soubory této skupiny (https://www.facebook.com/groups/293625948296701>). Registrační formulář prosím zašlete na adresu: nchk@centrum.cz
Těšíme se na setkání :-)
Daniela Hypšová
vedoucí NCHK a IFA