Vaše ohlasy na "Konferenci 20 let canisterapie"

16.11.2020

"Konference 20 let canisterapie" pod záštitou primátora města Frýdek-Místek RNDr. Michala Pobuckého, DiS. se konala 13. listopadu 2020


Poslechněte si reportáže o proběhlé konferenci


Děkujeme Vám všem za přízeň!

Vaše ohlasy

13. 11.

SMS: Je to super! D. D.

SMS: Jste borci! Klobouk dolů. Realizační týme, jste úžasní! Přednášky jsou moc zajímavé. Těším se na odpolední pokračování. I. M.

E-mail: Dobrý den paní Olbrechtová a ostatní, kteří jste zorganizovali tuto báječnou videokonferenci. Byla jsem s vámi - s námi se všemi, kteří se připojili - od rána od 9 hod až do teď. BYLO TO NAPROSTO BÁJEČNÉ!!!!! Chtěla jsem se i něco zeptat, jenže mi nešlo se na chat nějak připojit, nevím proč. Nevadí! Moc vám děkuju! Vůbec nelituju toho, že jsem nešla pracovat na zahradu. Tohle bylo bezvadné, důležité, poučné, báječné! Domnívám se, že by bylo bezva, zajímavé přednášky podobnou formou nám členům i třeba ze záznamu umožnit shlédnout. Ne každý - i v době mimo covidové - se může zúčastnit všech akcí, které ho zajímají.                                                        Ještě jednou moooooooc děkuju!!!! M. L.

E-mail: Moc děkuji za pozvání na tuto konferenci. Byla pro mě přínosem. Vážím si toho, co jako organizace děláte pro klienty i své dobrovolníky. Opět mě Vaše snaha chytla za srdíčko. Děkuji G. D.

SMS Hezký večer, děkuji za dnešní krásný zážitek! L. Ž.

14. 11.

E-mail: Děkuji moc za informace ke konferenci. Jsem moc ráda, že byla ta možnost přístupu k záznamům z konference, užila jsem si krásný večer posloucháním a zase jsem se dozvěděla spoustu věcí, co nevím. S. F.

15. 11.

E-mail: Děkuji za zaslané odkazy, které jsem mohla sledovat o víkendu. Bohužel 13. 11. v pátek jsem byla v zaměstnání a nemohla jsem se k online konferenci připojit. Velmi jsem se těšila na přednášku RNDr. František Šusta, Ph.D, ale bohužel video není k dispozici. Samozřejmě moc děkuji za videa, která byla k dispozici a ze kterých jsem načerpala zajímavé poznatky. Velmi si toho vážím. D. H.

16. 11.

E-mail: Gratuluji k úspěšné konferenci. Povedla se její příprava, která ve výsledku vypadala velmi PROFI. Bylo možno shlédnout a vyslechnout zajímavé příspěvky, které obohatí vědomosti nejen v oblasti canisterapie. Budou příspěvky ještě k dispozici? Chtěla bych si ještě jednou poslechnout příspěvek paní Koru. H. K.

FB:

 • Bylo to skvělé! Děkuji! A Maya byla přítomna, sice ne celou dobu, ale byla. L. W.
 • Také bych o něj měla zájem. Gratuluji, konference se moc vydařila! Pečlivý výběr přednášejících i práce na přípravách se projevila. K. M.
 • Já poslouchala v práci tak že jsem vlastně ráda, že to bylo touto formou a bylo to skvělé. I. R.
 • Moc zajímavá konference. Oceňuji zejména příspěvek paní magistry Bickové a paní doktorky Stodůlkové - canisterapeutům tyhle přednášky daly, podle mě, asi nejvíce. Škoda, že pan doktor Šusta nezmínil i své zkušenosti s CT (pokud vím, má se psem složené zkoušky??). Moc děkuji za příjemně strávený den. Z. N.
 • Moc povedená a naučná konference. Díky vám všem za organizaci byl to pěkně strávený den v téhle nelehké době. A zároveň všechno nejlepší k 20 výročí a nejméně dalších 20 let. Jsme v tom s vámi Matthew a Theo. R. G.
 • Online konferencia bola super som veľmi rada, že som postrehla túto udalosť tu na FB a mohla sa jej ako poslucháč zúčastniť, podľa mňa je práve online forma veľmi dostupná cesta ako byt v konatke a posúvať si svoje skúsenosti a vedomosti navzájom, bolo by skvelé keby sa konala každý rok a kľudne aj 2x do roka. Chcela by som sa opýtať pod akým názvom na you tube nájdeme záznam z niektorých prednášok? ďakujem V. K.
 • Božinku to je program... František Šusta vážně... jenže já v práci. Bude někde možno shlédnout záznam??? M. Š.

Vaše zpětné reakce a hezká slova uznání nám dělají obrovskou radost :-)


PŘEDNÁŠKY

10:00

"Zooterapie v kostce"

Mgr. Jaroslava Bicková, Ph.D.

 • Předsedkyně výcvikového canisterapeutického sdružení Hafík, Třeboň

11:00

"Proč se psi tak rádi učí?"

doc. Ing. Petr Řezáč, CSc.

 • Ve spolupráci s Institutem celoživotního vzdělávání Mendelovy univerzity v Brně a Akademií Huspol zajišťuje přednášky a kurzy o chování, výživě a rozmnožování psů. Výsledky výzkumu chování psů, které uveřejnil v předních světových vědeckých časopisech, měly ohlas v mediích, jako je National Geographic, Discovery či BBC.

------------------------------------------------------------------------------------------------

12:00 - 13:00 přestávka

------------------------------------------------------------------------------------------------

POZOR, poslední změna! Čas přednášky RNDr. Šusty, Ph.D. je již ve 13:00 hodin a přednáška Ing. Koru až ve 14:00 hodin.

13:00

"Pozitivní trénink zvířat"

RNDr. František Šusta, Ph.D.

 • Profesionální trenér zvířat
 • Tvůrce dvou inovativních a uznaných metodik - index rovnováhy ve skupině a trojúhelník stresu

14:00

"Proč psi skáčou na člověka?"

Ing. Eva Koru

 • V rámci Institutu celoživotního vzdělávání Mendelovy univerzity v Brně se podílí na zajišťování kurzů o chování psů. Pro Akademii Huspol zajišťuje přednášky se zaměřením na chování psů a ekologii.

15:00

"Oxytocin v canisterapii"

MUDr. Jana Stodůlková

 • Lékařka - ordinace Integrované medicíny ORIEM, Zlín
 • Členka Podaných rukou, z. s. - aktivní canisterapeutický tým


Během každé přednášky můžetev četovat - zasílat své dotazy, které daný řečník zodpoví na závěr své prezentace.