Podanky na Adventu plném KŘÍDLENÍ

04.12.2023

Dne 30. 11. 2023 proběhl veletrh dobročinnosti Advent plný křídlení v nové budově City Campus Ostravské univerzity. Naše organizace byla mezi dalšími více než 50 organizacemi, které se zde prezentovaly a prodejem svých předmětů se snažily podpořit fungování svého spolku. 

Mezi kreativními workshopy jste mohli najít také náš stan s canisterapeutickými týmy, kde se během celého dne vystřídalo několik týmů, kterým bychom tímto rádi poděkovali za spolupráci na této velké akci:

Irina Tkačová + zlatý retrívr Bára 
Tereza Poppková + border kolie Corry 
Iveta Kožušníková + samojed Burito
Štěpán Křístek + zlatý retrívr Viki 
Renáta Gajová + border kolie Matthew, Theo 
Renáta Kratochvílová + labradorský retrívr Lili 
Hana Geryková + flat coated retriever Hessie
Eva Jurečková + čivava Kryšpín 

Na prodejním stánku jste mohli zakoupit perníčky v podobě pejsků, které jsme vlastnoručně pekli a zdobili. Jak jinak než zeleně (barva naší canisterapeutické sekce) jsme pro vás opentlili plyšové pejsky a kupodivu se vám nejvíce líbili ti více zamračení s kratším čumáčkem. Také jsme vytvořili kalendář s našimi canisterapeutickými psy, který jste si zde mohli zakoupit. Koupí některého z předmětů jste podpořili fungování naší neziskové organizace a my si toho vážíme.

Součástí programu bylo zakončení Tyrkysové sbírky v podobě slavnostního vyhlášení a předání dárkového šeku v rekordní hodnotě 170 000  Kč. Tyrkysová sbírka je hlavním pilířem dobročinných aktivit Dopravního podniku Ostrava, který ji pořádalo společně s Nadačním fondem KŘÍDLENÍ už pošesté. Podané ruce, z. s. byly spolu s dalšími 5 organizacemi vybrány  Nadačním fondem Křídlení jako podporovaný spolek z této finanční sbírky. Velké díky patří všem, kteří přispěli během jízdy dopravním prostředkem DPO. 

Více fotografií naleznete ZDE.